Novinky

28.06.2023 FENOMÉN juniorské rádio

12. 7. 2023 bude první vysílání juniorského rádia FENOMÉN, které založily 3 místní studentky. Těšit se můžete na pravidelné vysílání, zajímavé hosty, soutěže a ankety, rady a tipy. Kde nás najdete: Instagram:@radiofenomen Facebook: Rádio Fenomén Youtube: @radi_fenomen radiofenomen@ddmneratovice.cz

13.09.2022 Herna DDM opět otevřena

Od 19. 9. 2022 je herna DDM opět otevřena pro veřejnost. Těšíme se na Vás, kolektiv DDM Neratovice

Registrace

Vážení rodiče,

pro přihlášení dětí do našich kroužků je třeba si nejprve vytvořit klientský účet, a to na níže uvedeném odkazu. Poté si při výběru kroužku, akce či tábora zvolíte účastníka, kterého chcete přihlásit. Pokud ještě není ve Vašem účtu uložen, je třeba zvolit položku "Nový účastník" a pak vyplnit všechny údaje dítěte, které se chystáte přihlásit. K tomu můžete také využít kroužek "POKUS", který je fiktivní a slouží právě pouze k účelu zadání nových účastníků do systému. V jeho detailech naleznete postup krok za krokem.
Prostřednictvím tohoto klientského přístupu se můžete následně přihlašovat do Vašeho účtu, kde naleznete všechny důležité informace (účast na kroužcích, platby apod.). Je zde také nově možno platit on-line platební kartou.
Bez registrace bohužel není možné dítě do kroužku přihlásit.

Děkujeme za pochopení,
kolektiv DDM Neratovice
 
REGISTRACE:
Registrace (iddm.cz)

PŘIHLÁŠENÍ DO ÚČTU:
Přihlášení (iddm.cz)