Novinky

28.06.2023 FENOMÉN juniorské rádio

12. 7. 2023 bude první vysílání juniorského rádia FENOMÉN, které založily 3 místní studentky. Těšit se můžete na pravidelné vysílání, zajímavé hosty, soutěže a ankety, rady a tipy. Kde nás najdete: Instagram:@radiofenomen Facebook: Rádio Fenomén Youtube: @radi_fenomen radiofenomen@ddmneratovice.cz

13.09.2022 Herna DDM opět otevřena

Od 19. 9. 2022 je herna DDM opět otevřena pro veřejnost. Těšíme se na Vás, kolektiv DDM Neratovice

Informace k volejbalu

31.08.2023 OBECNÉ INFORMACE:
Vzhledem k tomu, že se jedná o kroužky vzájemně navazující, není pro nové zájemce možné se kromě žlutého volejbalu (nejmladší kategorie) přihlašovat přímo přes náš online systém. V případě zájmu o zařazení do kroužku pokračujícího volejbalu (červený, modrý, žákyně a kadetky) je třeba se nejprve individuálně domluvit v DDM, kroužek není pro nově příchozí otevřen automaticky. Kontaktujte nás, prosím, emailem na info@ddmneratovice.cz.
Cena za kroužek se skládá ze 2 částí:
a) poplatek DDM – částka je uvedena jako cena kroužku – 900 - 1.200 Kč/rok (platí se přes online systém nebo v DDM)
b) poplatek Tělovýchovné jednotě a Českému volejbalovému svazu – 400 – 600 Kč/pololetí (platí se trenérům na tréninku)
 
ŽLUTÝ VOLEJBAL: zájemci o žlutý volejbal se mohou přijít podívat a domluvit přímo s trenérkami na první trénink, který se bude konat 13. září od 16:30 do 18:00 na volejbalových kurtech za sportovní halou v ul. Kapitána Jaroše. Přes zimu budou tréninky probíhat v tělocvičně ZŠ MPB.

ČERVENÝ A MODRÝ VOLEJBAL, STARŠÍ ŽÁKYNĚ A KADETKY:
Děti spadající do těchto věkových kategorií, které už vloni kroužek volejbalu navštěvovaly a chtějí v něm pokračovat, budou přihlášeny interně přímo v DDM. Není tedy třeba se na kroužek hlásit, do Vašeho uživatelského účtu Vám přijde přihláška a pokyny k platbě.
 
V případě nejasností nás prosím kontaktujte emailem na info@ddmneratovice.cz.