Prázdninové akce

Zde naleznete informace z právě probíhajícího příměstského tábora.

SPORTOVNĚ HERNÍ TÝDEN

Pondělí: Hned po příchodu do DDM si děti vyrobily placky se jmény, abychom si je nepletly. Den jsme začali hrátkami na písku, kde děti vystavěly středověká opevnění a podzemní chodby.
Poté jsme se vrhli do víru sportování...Děti si vyzkoušely 'plážový volejbal', spíše tedy házení a pohyb na plážovém kurtu a zaskotačily si na trampolínkách.
K obědu si pochutnaly na kuřecím řízečku.
Cestou z oběda jsme se osvěžily točenou zmrzlinou, která byla v tom horku k nezaplacení.
Na zahradě DDM jsme si napustili bazének a pustili rozstřikovačku, abychom to teplo lépe zvládly. Ani sport jsme odpoledne nevynechali a tak jsme si porovnali šikovnost a hbitost při
vybíjené.
Fota v sekci Fotoalbum/Příměstský tábor.

Úterý: Dnes jsme si s dětmi dopoledne upekli lahodnou svačinku-růžičky z listového těsta
a jablíček. Po výborné svačince jsme vyzkoušeli hru s malými pálkami, stolní tenis. Některé děti s tímto sportem hodně zápasily, ale nakonec jsme sehráli několik kol obíhané.
Po hodince na zahradě jsme se vydali do Mexikána,kde na nás čekal opět výtečný oběd-jahodové knedlíky a sýrové špagety.
Jen tak tak jsme utekli děšťové sprše. A protože nám počasí chvilku nepřálo, zasoutěžili jsme si ve družstvech na našem sále.
Děti byly moc šikovné a tak si zasloužily i malé ocenění.
Po dešti jsme ještě vyběhli na zahradu, kde jsme stihli několik her petanquu a vybíjené.
Fota v sekci Fotoalbum/Příměstský tábor.

Středa: Dnes jsme se s dětmi vydali vlakem do nedalekých Vysočan, kde jsme strávily 2 hodinky v lanovém parku. Děti si vyzkoušely zručnost a obratnost.
Fota v sekci Fotoalbum/Příměstský tábor.

Čtvrtek: Dnes nám počasí úplně nepřálo a tak jsme museli strávit velkou část dne v prostorách DDM. Kromě hopsání na trampolínkách jsme hráli stolní hry, házeli šipkami, tvořili krásné korálkové náramky a nakonec připravili chutnou svačinku.
Fota v sekci Fotoalbum/Příměstský tábor.

Pátek: Dnes nás přivítala ve svém koňském království paní Vébrová z Lobkovic a přiblížila nám život s koňmi. Děti se projely na koních a dokonce vyzkoušely jízdu v koňském povoze. Bylo to krásné a poučné dopoledne.
Po obědě už zbyl čas pouze na malou tombolu jako poděkování všem dětem za jejich šikovnost a snaživost.
Fota v sekci Fotoalbum/Příměstský tábor.
PŘEJEME KRÁSNÉ PRÁZDNINY A BRZY OPĚT V DDM !